wtorek, 22 marca 2011

Wiosna!

Czyli radość Sherlockisty :) Z okazji wiosny na Sherlockianach nowe kolory z mapą Londynu z 1890 roku w tle (jeśli ktoś naprawdę nie lubi zielonego, to spokojnie, to tak tylko na parę tygodni ;) i krótki film o istocie wiosennego sherlockizmu:
6 komentarzy:

Iwona pisze...

CO za obrzydliwy kundel.

Sherlock Kittel pisze...

:) Bassety to najsmutniejsze psy świata, więc radosny basset przebrany za Holmesa zasługuje na szczególne odnotowanie (osobiście uwielbiam wszystkie kundle w ogóle, ale zwłaszcza takie dłuższe i z kłapciastymi uszami ;)

Iwona pisze...

Tak, zgodze się z faktem, że to najsmutniejsze psy świata, ale już nie wyolbrzymiajmy, Holmes potrafił być duszą towarzystwa :)

CheshireCatto pisze...

Awww... nie mów tak Iwono, Bassety są słodkie, urocze i nieporadne :3 Uwielebiam je :)

CheshireCatto pisze...

A, i byłbym zapomniała: fajnie, że zmieniono kolor Sherlockiany. Tylko jedno ale: czy nie dałoby się tej mapy powiększyć? Jak np. tu http://www.nla.gov.au/apps/cdview?pi=nla.map-rm2691-sd&rgn=&prevwidth=400&width=1200 (klik na mape: przybliżenie)

Anonimowy pisze...

Dla wszystkich prawdziwych fanów Sherlocka Holmesa mam do sprzedania książkę, prawie nówka, cena do negocjacji, "Sherlock Holmes Dzienniki i Przygody + wszystkie 4 powieści w jednej książce". Twarda okładka, chętni niech piszą na gg: 6701510 lub na e-mail klaaudiaa_96@vp.pl