piątek, 7 października 2011

Dziś mały pościk zupełnie obrazkowy...

...a to trochę dlatego, że w ostatnich dniach żył Sherlockista głównie finałem Doktora. Świetnym i radosnym (to dla ShK trochę pleonazm) finałem, dodajmy. Na fali Whovistycznego entuzjazmu musi się zatem Sherlockista podzielić w pierwszym rzędzie łakomym kąskiem dla licznie wśród Czytelników reprezentowanych przedstawicieli obu fandomów:

(ten wspaniały komiks nazywa się Darlock Holmes :D)

Z kolei dla Breciarzy ma Sherlockista coś, co samo w sobie może nie jest powalające, ale powala za to sam fakt, że powstało. Są ludzie, którzy potrafią zdobyc się na to, by narysować film animowany pod fonię wziętą z Granady... Sherlockista zachęca, żeby wsłuchać się w to, jak wspaniale Jeremy potrafił grać samym głosem - i wzruszyć się zaangażowaniem autorów poniższego filmiku:

...a na koniec jeszcze nowy, nowy piękny plakat przyszłego Sherlocka. Sherlockista wyzna Wam szczerze, że nie wie, jak wytrzyma, czekając do tego przeklętego 2012 jednocześnie na kolejną serię Doktora i Sherlocka i to wszystko o jednym Christmas Special... Trzymajmy się razem...

3 komentarze:

Justeene pisze...

Zaserwować fanom na skraju załamania nerwowego taki plakat i... tylko plakat to zabieg zaiste okrutny ;)

CheshireCatto pisze...

Mnie jeszcze rozbraja "Duma i eksterminacja", że tak to nazwę XD http://www.tonecartoons.co.uk/Daily/paradigm-and-prejudice.jpg A co do nowego plakatu Sherlocka, to ten nowy szalik trochę brzydszy mi się wydaje od poprzedniego :< Aach, i wiedzieliście, że w najnowszym "Filmie" i programie TV z Wybiórczej są wzmianki o Sherlocku (a na programie nawet Benio jest w na okładce, oraz jest z nim wywiad)?

Tick Tock Step pisze...

Nie mogę się doczekać nowego sezonu. Miał być na jesieni, a przesunęli an zimę... Hańba im xx. A jeszcze jak zabiją Sherlocka na koniec, bo tego się obawiam, to po prostu... ._..