środa, 20 lipca 2011

Och nie! Łamiące serce zdjęcia z planu Sherlocka 2 BBC!

Straszliwe zdjęcia zakrwawionego Sherlocka BBC obiegły dziś brytyjskie bulwarówki...
Zdaje się, że podczas kręcenia "A Scandal in Belgravia", Cumberbatch-Holmes zostaje zepchnięty z dachu. Cały we krwi, ląduje w szpitalu...
Tu Sherlock przed upadkiem:


A tu po:

Na koniec: Benedykt odpoczywa między ujęciami:

(zdjęcia pożyczył ShK z tej strony)
Czułe serce Sherlockisty zwinęło się w trąbkę na ten widok. Jeśli to jest  "A Scandal in Belgravia", czyli wariacje na temat SCAN, a SCAN to - nie licząc może brawurowej akcji Watsona - opowiadanie całkiem łagodne w treści, to co czeka nas w "Hounds of Baskerville" i "The Reichenbach Fall" ?! Sherlockista po raz pierwszy wypowie tę obawę na głos: a co jeśli oni go naprawdę ubiją? 
Dla odwrócenia uwagi już za chwilę pościk o tym, co czeka nas w tym drugim Sherlocku...

5 komentarzy:

Minuteman pisze...

Och, "naprawdę ubiją" tak jak w literackim oryginale. A potem sezon trzeci.

Sherlock Kittel pisze...

Minuteman, w tym blogu większość notek pisana jest z przymrużeniem oka, to raz. A dwa, że chodziło o to, że skoro wszystko jest bardziej na serio niż w oryginale, to i wodospad może być bardziej na serio. Tak serio, to oczywiście będzie to zależało od oglądalności - więc przed ostatnim odcinkiem trzeba będzie zrobić jakąś małą kampanię...

Scorpios pisze...

Ostatnio wypłynęłam nieśmiało w świat Holmesa telewizyjnego, ponieważ kurczowo trzymam się książek, dlatego proszę o informację: na jakim kanale telewizyjnym lub stronie internetowej najlepiej oglądać serię BBC?

Sherlock Kittel pisze...

Scorpios, na kanałach telewizyjnych i które są dostępne w tej chwili, dla kogo i przez czyją satelitę kompletnie się nie znam, wszystko oglądam przez internet. Z tym ostatnim jest problem, bo żeby legalnie oglądać kanały bbc przez internet, trzeba miec brytyjskie IP. Przy odrobinie szczęścia i cierpliwości można sobie takie zorganizować (są programy typu free vpn, które ukrywają nasze, kompromitujące i beee polskie IP, a dają nam prawdziwe, aryjskie i oferujące dostęp do krainy szczęśliwości - podobna sytuacja dotyczy wielu amerykańskich stacji!). Jest też droga na skróty, oczywiście całkiem nielegalna. Różni źli ludzie po prostu ściągają torrenty. Co, przypominam, jest nielegalne i nigdy przenigdy nikogo bym do tego nie namawiała. Można też spróbować pogmerać, czy ktoś - też nielegalnie - nie powiesił Sherlocka do oglądania online w streamingu.

Scorpios pisze...

Dzięki za informację! No cóż, dla chcącego nic trudnego, może się coś legalnego wykombinuje :)