niedziela, 26 listopada 2017

Którym ekranowym Sherlockiem jesteś? Psychotest!

Którym Sherlockiem jesteś?
Oryginalnie psychotest był zabawą przygotowaną na II edycję Comic Conu, i robiłam go na żywo, przy okazji opowiadając o różnych sherlockowych adaptacjach, ich dziwactwach, zmianach, tradycjach i genialnych pomysłach. Ale to jest prawdziwy psychotest z pytaniami (piętnastoma), opcjami i wynikami, więc zachęcam, żebyście zrobili sobie na sucho, a jeśli którejś adaptacji nie znacie, to biegnijcie obejrzeć, dowiecie się czegoś o sobie ;)


ZASADY

Test ma 15 pytań. Przy każdym najpierw odpowiedzcie sobie sami (formę naturalnie trzeba sobie przetłumaczyć na własne realia, przepraszam też za nieużywanie różnych końcówek płciowych, usprawiedliwia mnie fakt, że myślę o męskich ekranowych Sherlockach), potem od razu zobaczcie, który ekranowy Sherlock postąpiłby, jak Wy, i zapiszcie jego inicjały.

Test zamieszczam w formie linka do prezentacji w pdf-ie - wyświetlcie ją sobie tak, żeby nie pokazywały się spoilery do odpowiedzi!


Na koniec podliczcie, czyich inicjałów zebrało się najwięcej no i już wiecie, jak to z Wami jest. I pochwalcie się an fejsie :)

TU ZNAJDZIECIE TEST
2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Coś między Brettem i Cumberbatchem. Zdecydowanie bardziej w kierunku tego drugiego. Ciekawe, że tej wersji SH jeszcze nie znam. Trza nadrobić.

Niloticus pisze...

W 12 przypadkach Jeremy Brett :)