środa, 28 kwietnia 2010

LOTERIA! I to jaka!!!

Sherlockista pewnie nawet nie powinien jej reklamować, bo zawsze to mniejsze szanse, że akurat jego wylosują. Jednak nagrody zaproponowane przez firmę promującą nową grę o Sherlocku Holmesie i Kubie Rozpruwaczu odbierają mu dech i... no nie mógł Czytelnikom nie dać szansy ich wylosowania.

Nagroda ta to weekend w Londynie, z przelotem, noclegiem w Park Plaza, indywidualne zwiedzanie z przewodnikiem muzeum SH przy Baker Street i kolacja "z morderstwem"... To wszystko dla dwojga... Sherlockista, od nowa rozmarzony, podaje linka, żebyście i Wy spróbowali szczęścia...

http://www.sherlockholmes-game.com/sweepstakes.html

Z wdzięczności za okazję do pomarzenia sobie o tym weekendzie napisze Sherlockista jeszcze tyle słów ile jest w stanie na grach kompletnie się nie znając. Sherlock Holmes vs Jack the Ripper ma właśnie europejską premierę na Xbox 360. Między innymi z tego polskiego serwisu można pobrać Demo.
Gra jest raczej chwalona za precyzję historyczną.
A tu na deser elegancki screen ze strony głównej reklamującej gry z SH.


2 komentarze:

CheshireCatto pisze...

Rzeczywiście fajna ta loteria. A co do gry - połączenie Kuby (którego sprawą się dość mocno interesuję) i Holmesa... genialny pomysł.
________
Byłbym zapomniała - pod koniec tego roku wyjdzie Sherlock Holmes: The Testament of Sherlock Holmes Tytuł z lekka dziwny... zwiastun też.
http://www.cdaction.pl/news-12366/sherlock-holmes-the-testament-of-sherlock-holmes-gra-o-tym-co-dostanie-w-spadku-dr-watson-wideo.html

Sherlock Kittel pisze...

Dziękuję bardzo za plotkę :) Poszperam i jutro coś powieszę na temat :)