środa, 24 listopada 2010

I jeszcze apel techniczny!

Zrobić tak, żeby szablon był ciepły, zimowy i cynamonowy to była pestka. Żeby w tle był Sherlock Pageta - również. Żeby mimo Sherlocka Pageta posty były czytelne to już gorzej, ale też dało radę.
Natomiast czy ktoś wie, czy jest to osiągalne, żeby Sherlock znikł spod kolumien z linkami/gadżetami? Sherlockista z góry przeprasza za chwilową obniżoną czytelność owych bocznych akcesoriów, można traktować obecny szablon blogu jako under construction. W zamian: będą częściej notki ;)

2 komentarze:

CheshireCatto pisze...

Hm... niestety nie wiem. Ale mam pomysł - może użyłabyś innego motywu w projektancie szablonów? Proponowałabym szablon "podróże". A wymaganą wielkość tła ( min. 1800 x 1600) można zrobić w jakimś programietypu photoshop albo sumopaint.com )I oferuję ewentualną pomoc - jeśli Sherlock K. się zgodzi, mogę zaprojektować tło dla Sherlockiany :)

Sherlock Kittel pisze...

Dzięki! Szablon podróże na razie wystarczył, by zaspokoić moje ambicje. Nie wiem, czemu głupio założyłam, że zdjęcia na tło można podmieniać tylko w tym poprzednim... No, ale teraz właściwie wszystkie moje wymagania: czekoladowo-cynamonowy smak na zimę oraz neutralny, klasyczny Sherlock (w pierwszym odruchu chciałam dać oczywiście jakiegoś Bretta, ale pomyślałam, że jeszcze co bardziej antyBrettowo nastawieni Czytelnicy będą się wkurzać widząc go przy każdej lekturze ;) ) i przy tym wszystko jest czytelne i mam nadzieję, że estetyczne. Dzięki jeszcze raz!