środa, 10 listopada 2010

Tak, żeby przypomnieć o istnieniu...

Dwa króciutkie doniesienia (listopad, niestety, nie będzie sprzyjał aktywności Sherlockisty, ale postara się chociaż zdawać sprawę z zawartości skrzynki. Stopniowo... ;)

W pierwszym błyskawicznym odcinku: dwa komiksy.

Na początek krótka (i zwycięska) wojna Sherlocka ze Szkieletorem, Sherlockista ukradł tylko jeden odcinek i nie wie, co myśleć o stronie (o wymownym adresie appallingnonsense.co.uk...)


A na koniec również króciutko o komiksowej nowości: "Sherlock Holmes: Year One" czyli sześciotomowa opowieść o młodym Holmesie i Watsonie autorstwa Scotta Beatty'ego z grafiką Daniela Lindro i okładkami Aarona Campbella:


Nabyć można go na przykład tu, gdzie wytropił Sherlockista również pięciotomową cegłę "The trial of Sherlock Holmes", autorstwa Leah Moore'a, Johna Reppiona i Aarona Campbella. Tu kreska zdecydowanie mniej zachęcająca, chociaż nie jest ShK koneserem komiksów w ogóle:

1 komentarz:

CheshireCatto pisze...

A ja może trochę nie na temat... bo dzisiaj na TVNie leciała "Piramida Strachu" :) I po prostu był wielki czar wspomnień (to był jeden z pierwszych filmów o tematyce Sherlockistycznej który obejrzałam).
Spaaam~!