wtorek, 26 kwietnia 2011

Sherlockiana wkraczają na facebooka :)

Można już nie tylko lubić i udostępniać posty, ale też polubić nową stronę Sherlockianów - boks znajduje się w lewym górnym rogu, blisko początku każdego najnowszego posta. Sherlockista gorąco zachęca Czytelników, by tak zrobili. Wprawdzie na Sherlockianach nie ma i nigdy nie będzie żadnych reklam (nie przewiduje Sherlockista ruchu wymagającego utrzymywania dla bloga samodzielnego serwera...), ale jest marzeniem ShK, by dotrzeć do jak największej ilości polskich holmesomaniaków, zwłaszcza początkujących, ukrytych i potencjalnych ;).
Od paru już lat usiłuje Sherlockista odnaleźć i zintegrować jakoś polskojęzycznych (bez skojarzeń!) wielbicieli Holmesa i nie traci nadziei, że pewnego dnia będziemy jeszcze spotykać się w Polsce na sherlockistycznych zjazdach (i, oczywiście, BSI-weekendach). Jest więc wdzięczny za każdego like'a dla oficjalnej strony Sherlockianów i każde udostępnienie znajomym czegoś, co Wam się w blogu spodoba :)

4 komentarze:

Ania pisze...

Strasznie mi brakowało czegoś takiego. Wielke brawa i dzięki ;)))

CheshireCatto pisze...

Polubiłam Sherlockianę i czuję się taka dumna :D Ja też mam taką nadzieję, że polski sherlockowy fandom kidyś w koncu się odnajdzie i zbierze jakoś do kupy ;)

Iwona pisze...

Bardzo się cieszę, ja również chciałabym się gorąco zintegrować z wami.

Czasami mam tak, że gdy wszystko się wali na łeb, na szyję, zawsze podnosi mnie na duchu Holmes i to, jakim jest człowiekiem, w nim moja siła . ;)

Sherlock Kittel pisze...

Bardzo Wam dziękuję za wsparcie!